ΤΜΗΜΑΤΑ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΩΝΤΟΣ​

ΕΦΗΒΙΚΟ 2002-2003-2004

Δεύτερα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Κυριακή

21.00-22.30
NEM BC ARENA

21.00-22.30
NEM BC ARENA

21.00-22.30
NEM BC ARENA

21.00-22.30
NEM BC ARENA

15.00-16.30
NEM BC ARENA

 13.30-14.30
NEM BC ARENA

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΥΦΑΝΤΗΣ

ΠΑΙΔΙΚΟ 2005-2006

Δεύτερα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Κυριακή

17.15-18.45
NEM BC ARENA

21.00-22.30
NEM BC ARENA

17.30-18.45
NEM BC ARENA

21.00-22.30
NEM BC ARENA

17.00-19.00
NEM BC ARENA

19.30-21.00
NEM BC ARENA

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΩΝΤΟΣ​

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2007

Δεύτερα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Κυριακή

20.30-22.00
NEM BC ARENA

16.00-17.15
NEM BC ARENA

16.00-17.15
NEM BC ARENA

10.00-11.00
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

12.00-13.30
NEM BC ARENA

ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ​

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β' 2005-2006-2007

Δεύτερα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Κυριακή

21.00-22.00
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

14.30-16.00
NEM BC ARENA

16.00-17.15
NEM BC ARENA

14.30-16.00
NEM BC ARENA

12.00-13.00
NEM BC ARENA

ΗΛΙΑΣ ΜΠΟΥΡΗΣ

ΜΙΝΙ 2008

Δεύτερα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Κυριακή

20.00-21.00
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

18.00-19.00
ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ

20.00-21.00
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

18.00-19.30
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

10.30-12.00
NEM BC ARENA

ΗΛΙΑΣ ΜΠΟΥΡΗΣ

ΠΡΟΜΙΝΙ Α' 2009

Δεύτερα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Κυριακή

17.30-19.00
NEM BC ARENA

19.00-20.00
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

19.00-20.00
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

16.00-17.15
NEM BC ARENA

9.00-10.30
NEM BC ARENA

ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ​

ΠΡΟΜΙΝΙ B' 2010

Δεύτερα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Κυριακή

17.15 18.45
NEM BC ARENA

16.00-18.00
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

10.00-11.00
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ​

ΠΡΟΜΙΝΙ Γ' 2011

Δεύτερα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Κυριακή

16.30-17.30
NEM BC ARENA

10.00-11.00
ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ

9.00-10.00
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ​

ΠΡΟΜΙΝΙ Δ' 2012

Δεύτερα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Κυριακή

17:15-18:45
NEM BC ARENA

15.30-16.30
NEM BC ARENA

9.00-10.00
ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ

ΦΑΝΗΣ ΚΟΡΩΣΗΣ​

JUNIOR A' 2013

Δεύτερα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Κυριακή

16.30-17.30
NEM BC ARENA

11.00-12.00
NEM BC ARENA

10.00-11.00
ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ

ΦΑΝΗΣ ΚΟΡΩΣΗΣ​

JUNIOR B' 2014

Δεύτερα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Κυριακή

15.30-16.30
NEM BC ARENA

10.00-11.00
NEM BC ARENA

9.00-10.00
ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ

ΦΑΝΗΣ ΚΟΡΩΣΗΣ​

JUNIOR Γ' 2015/16

Δεύτερα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Κυριακή

14.30-15.30
NEM BC ARENA

14.30-16.00
NEM BC ARENA

9.00-10.00
NEM BC ARENA

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΩΝΤΟΣ​

ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ

Δεύτερα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Κυριακή

8.00-9.00
ΣΑΛΤΑΣ (ΣΤΙΒΟΣ)

8.00-9.00
ΣΑΛΤΑΣ (ΣΤΙΒΟΣ)

11.00-12.00
ΣΑΛΤΑΣ

ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

JUNIOR (ΚΟΡΙΤΣΙΑ) 2008-2009-2010

Δεύτερα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Κυριακή

14.30-15.30
NEM BC ARENA

9.00-10.00
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

12.00-13.00
ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ

ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 2005-2006-2007

Δεύτερα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Κυριακή

19.00-20.30
NEM BC ARENA

21.00-22.00
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

21.00-22.00
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

21.30-22.00
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

15.30-17.00
ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ

14.30-15.30
NEM BC ARENA

X